Bay Nail Türkoğlu 1 yıl önce

Kalite Politikamız

Başarılı Olmanıza Yardımcı Olacak BT Çözümleri Sunuyoruz Ahenk Bilgi Teknolojileri A.Ş. Girişimci bir ruh ve ekip ile Ankara Çankaya ilçesinde kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren ülkemizin yerli ve milli başarılı bir start up projesine bir çok alanda hizmet vermektedir. Hedefimiz; yenilikçi uygulamalarıyla ülkemizin, kamu kurumları ve özel sektör kuruluşlarına bilgi teknolojileri alanında en üst seviyede hizmet verebilmektir. İş hayatındaki süreçlerini yalın iş kavramına göre şekillendirmeyi hedefleyen şirketlere ve profesyonellere hizmet ve destek vermekten gurur duyuyoruz. İş ihtiyaçlarınıza yalın teknoloji odaklı yaklaşımlar sunuyoruz. BT ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, Ahenk BT size bir çözüm önerir.

GÜVENİLİR DİJİTAL STRATEJİLERİ VE KALİTEYE DAYALI ÇÖZÜMLER, BUNUN İÇİN BURDAYIZ! Ahenk BT Büyük veri işleme, kullanıcı deneyimi tasarımı ve veri bilimi alanlarında, pratik ile uzmanlığı bir araya getiren işler yapıyoruz. Müşteri hizmetleri birimimizle çok dilli olarak çağrı merkezi, sanal asistanlık gibi hizmetler veriyoruz. Müşteri memniyeti, pazar araştırması, anket gibi bir çok alanda hizmet veriyoruz.  Ahenk Bilgi Teknolojileri olarak, projelerinizin bilişim, yazılım, medya, sosyal medya ve saha operasyonlarıda yürütmekteyiz.

En zor sorunları çözmeye çalışan çözüm odaklı takımlar inşaa ediyoruz. Her bir ekip problemleri kendi kendine çözme özgürlüğüne sahiptir. Misyonumuz : Firmamız; kendisinden çözüm bekleyen müşterilerini yüzde yüz memnun eden çözümler sunmayı, sunduğu çözümlerde son teknolojiler kullanmayı ve her zaman inovatif yaklaşımlar sergilemeyi, oluşturduğu ürünler ile dünyaya ve insana değer katmayı kendisine misyon edinmiştir. Vizyonumuz : Müşteri odaklı bir yaklaşım ile faaliyet gösteren, müşterilerine her zaman yüksek kalite çözümler sunan, yurtiçinde ve yurtdışında bilişim sektöründe lider bir kuruluş haline gelmektir. Ekibimiz : Ekibimizi oluştururken siz müşterilerimizin her türlü istek ve beklentisini tam olarak karşılamayı amaçlayan her bir çalışanımız sizi memnun etmeyi ve işini en iyi şekilde yerine getirmeyi amaçlayan kişilerdir.

Bir işi severek yaptığınız zaman o alanda kendinizi geliştirmek ve başarılı olmak için çalışacağınız aşikardır.  Kısıtlama olmaksızın, merkezi olmayan ve her biri karar alma yetkisine sahip müstakil ekiplerle çalışıyoruz. Ahenk Bilgi Teknolojileri  olarak  işimizi aşk ile yapıyor, uzmanlık alanımızda çözümün olmadığını düşündüğünüz her işten başarıyla çıkıyoruz.  Ekibimizi oluştururken siz müşterilerimizin her türlü istek ve beklentisini tam olarak karşılamayı amaçlayan her bir çalışanımız sizi memnun etmeyi ve işini en iyi şekilde yerine getirmeyi amaçlayan kişilerdir.   Cefası çekilmeden girişilen her işin sefası değil cezası çekilir. Bizler işimizde en iyisi olmak ve yaptığımız işi zirveye taşımak için çaba harcıyoruz. Maymun gibi daldan dala atlayanlardan değiliz. Bilmediğimiz işleri değil, yıllardır yaptığımız işi yapıyoruz. Temsil ettiğimiz her kuruma değer katmak için buradayız. Bir işe başlamadan önce yaptığımız şey birlikte bir plan hazırlamak. Daha sonrasında ise gerekçeler değil, başarı istatistiklerimizi konuşturuyoruz.    

DEĞERLERİMİZ : Saygı ve iş ahlakı Dürüstlük ve güvenilirlik Öncülük ve yenilikçilik Kalite, uzmanlık ve istikrar Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma Müşterilerimize artı değer kazandırma Ülke ekonomisine katkı - Özelliklerimiz :  İşletmeniz için tüm iletişim, tanıtım ve teknoloji hizmetlerini tek merkezden sunuyoruz. Onlarca firmanın peşinden koşmak yerine tüm projelerini aynı anda faaliyete geçiriyor ve tam zamanında gerçekleştiriyoruz. -   Bulut Teknolojisi :  İşimizin olmazsa olmazı bulut teknolojisi. Tüm verileriniz her yerden takip edilebilir ve işlenebilir durumda - Önce Güvenlik : Verilerinizin güvenliği önceliğimiz. Çalıştığımız her kuruluşun veri güvenliği bizim en önceliğimiz. - Zamanında Teslimat : Bizim için gerekçeler bahaneler yok. Çünkü biz sadece alanında uzmanlarla çalışıyoruz. - İşletme Dostuyuz :  Bizim için öncelik para değil, müşteri kazanmak ve bir değil bir çok ihtiyacını yıllarca karşılamak. - İşletmeniz İçin Özel Çözümler :  İster küçük bir işletme ister büyük bir kuruluş olun, size özel çözümlerimiz ile her zaman yanınızdayız. Dijital Dünya’ya geçiş yapmak için bizimle iletişime geçin.

©  2024  Kral Pos.  Tüm Hakları Saklıdır.

Telefon Telegram WhatsApp İnstagram